O mnie

Barbara Mróz, psycholog
Barbara Mróz, psycholog

Witam serdecznie!

Jestem psychologiem. Towarzyszę i wspieram w przechodzeniu przez zmiany, trudności czy wyzwania osobiste i zawodowe. Słucham i rozmawiam z ludźmi, którzy mają potrzebę samopoznania, rozwoju czy poprawy jakości swojego życia. Szczególnie zależy mi na tym, aby osoby, korzystające z mojej pomocy, mogły znaleźć swoją własną, najlepszą dla nich drogę w oparciu o ich wartości i mocne strony. W mojej pracy za najważniejsze uważam szacunek do drugiego człowieka i autentyczność w relacji. Tym, co mnie wyróżnia jest kilkunastoletnie doświadczenie pracy w działach komunikacji w międzynarodowych korporacjach, co pozwala mi lepiej rozumieć problemy i sytuację osób, które wspieram, nie tylko dzięki znajomości mechanizmów psychologicznych, ale też dobremu pojmowaniu rzeczywistości w jakiej funkcjonują.

Moje zainteresowania koncentrują się na terapii akceptacji i zaangażowania oraz psychologii pozytywnej i motywacji, a zwłaszcza na działaniach prowadzących do zmiany osobistej, życia opartego na wartościach i satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi. Zapraszam na konsultacje psychologiczne osoby poszukujące wsparcia oraz zainteresowane lepszym rozumieniem siebie czy innych ludzi.

Ukończyłam Psychologię kliniczną i zdrowia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Zawód psychologa związany jest z ciągłym rozwojem i podnoszeniem kwalifikacji, stąd udział w licznych szkoleniach i warsztatach, m.in. Techniki terapii poznawczo-behawioralnej, Profesjonalizm w psychologicznej diagnozie klinicznej, Uważność i współczucie w psychoterapii, Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych, Terapia akceptacji i zaangażowania ACT: Korzystanie z wartości i troski o siebie, aby nieść pomoc przy długoterminowych problemach zdrowotnych, ACT w pracy z traumą: Praca z ciałem, umysłem i emocjami, Konceptualizacja przypadku i planowanie interwencji w terapii akceptacji i zaangażowania.

Jestem także współtwórczynią i prowadzę warsztaty w ramach Akademii Zwinnej Liderki, innowacyjnego programu rozwojowego przeznaczonego dla osób, które chcą rozwijać się w kierunku autentycznego i świadomego przywództwa. Serdecznie zapraszam na Fanpage Akademii na FB oraz do grupy Zwinne Przywództwo na LinkedIn, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych materiałów i informacje o aktualnych wydarzeniach!